sohbete başla

Sohbete Başla

Hızlı bir şekilde takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine varabilirsin.

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Son Yorumlar
Görüntülenecek bir yorum yok.

ChatKi Canlı Sohbet Odaları

ChatKi Canlı Sohbet Odaları  Chatki video web platformu yabancılarla bağlantı kurmanıza, arkadaş edinmenize veya flört etmenize olanak tanır. Rastgele görüntülü sohbet hizmeti hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.

Chatki , kullanıcılarını rastgele birbirine bağlayan bir görüntülü sohbet hizmetidir. Bir kişiyi beğenmezseniz, bir sonraki kullanıcıya geçebilirsiniz. Hizmet, diğer birkaç benzer teklif tarafından kullanılan Chatrandom platformuna dayanmaktadır. Chatki web uygulaması bir tarayıcı aracılığıyla çalıştırılabilir ve ayrıca akıllı telefon ekranlarında da görüntülenebilir. ChatKi Canlı Sohbet Odaları  Chatrandom için Android ve iOS uygulamaları da vardır.

chatki-3434

ChatKi Canlı Sohbet Odaları

Chatki Özellikleri

Chatki, nispeten çok çeşitli işlevler sunar. Platform, video, ses ve metin mesajları yoluyla iletişimi sağlar. Yaygın görüntülü sohbet uygulamalarına benzer şekilde, kamera kaydınızı bozmak ve yüzünüze güneş gözlüğü veya maske eklemek için görüntü filtreleri kullanabilirsiniz.

En az 18 yaşındaysanız ve ülkenizde yasal yaşta olduğunuz kabul ediliyorsa platformu kullanabilirsiniz. Temel özellikler için herhangi bir maliyet yoktur ve kayıt olmanız gerekmez. Kayıtlı kullanıcılar, belirli sohbet odaları gibi ek özelliklere erişebilir.

Diğer kullanıcıları önceden seçmek için birkaç filtre sunulmaktadır. En önemli iki seçenek ise, cinsiyete ve ülkeye göre sohbet ortaklarının seçilmesine izin verir. Sohbet ortaklarını ilgi alanlarına göre filtrelemek de mümkündür.

Denetlenen rastgele görüntülü sohbete ek olarak, ilgili sohbet ortağınızı davet edebileceğiniz şifreli, denetlenmemiş özel sohbetler de mümkündür. Son olarak, kayıtlı kullanıcılara rastgele sohbet platformu aracılığıyla ücretli yetişkin görüntülü sohbetleri sunulur.

Chatki nasıl kullanılır?

Chatki ana sayfasındaki chatki.com web uygulamasını, cinsiyetinizi belirtmek için kullanabileceğiniz bir seçim menüsüne sahip bir düğme aracılığıyla başlatırsınız. Varsayılan olarak, video görüntüsü tüm pencereyi kaplar. Sağdaki ok sembolü ile bir sonraki sohbet partnerine ulaşabilirsiniz.

Cinsiyet ve ülkeye göre filtrelerin yanı sıra özel sohbet işlevi sağda bulunabilir. İlgi alanlarına göre seçim, dişli sembolü ile çağırdığınız ayarlarda bir şekilde gizli bulunabilir.

Bayrak sembolü ile uygunsuz davranan sohbet ortaklarını bildirebilirsiniz. Karşı tarafınıza beğeniler göndermek için kalp sembolünü kullanabilirsiniz.

Ekranın altında daha fazla fonksiyona sahip bir çubuk bulacaksınız. Görüntü filtresini çağırmak için maske simgesini kullanabilirsiniz, konuşma balonu simgesi metin mesajları yazmak için kullanılır.Ayrıca servisi orada duraklatabilir ve ses çıkışını açıp kapatabilirsiniz.

chatki-3434

ChatKi Canlı Sohbet Odaları

Kategori:

Henüz yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir