sohbete başla

Sohbete Başla

Hızlı bir şekilde takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine varabilirsin.

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
ometv-3435434
Son Yorumlar
Görüntülenecek bir yorum yok.

OmeTv Sohbet Odaları

OmeTv Sohbet Odaları adlı uygulama, yabancıların metin, sesli ve görüntülü sohbet üzerinden bağlantı kurmasına ve konuşmasına olanak tanıyan bir çevrimiçi görüntülü sohbet hizmetidir.

OmeTV, uygulama mağazasında bulunan birçok görüntülü sohbet uygulamasından biridir, Omegle ve Chat Roulette gibi diğerleri de aynı hizmeti sağlar. OmeTv Sohbet Odaları Uygulama, yasaklara yol açan “uygunsuz” davranışlarla yönetilir.

OmeTV, Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirmeye sahiptir ve 17 yaş ve üstü kullanıcılar için tasarlanmıştır, ancak çocukların platforma erişim kazanması çok kolaydır.

OmeTv Uygulaması Nedir?

OmeTV, sanal yabancıları metin, ses ve görüntülü konuşmalar için rastgele eşleştiren bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. OmeTV uygulaması , Omegle’a benzer şekilde çalışır ve platformla bağlantısı olmamasına rağmen, iki uygulamanın arayüzü çok benzerdir.

Web sürümüne ek olarak Android ve iPhone (iOS) telefonlarda ücretsiz olarak indirilebilen OmeTV rastgele bir sohbet uygulamasıdır. Görüşmeler, video görüşmesi yoluyla gerçekleşir ve sizi dünyanın her yerindeki diğer platform kullanıcılarıyla bağlayabilir.

OmeTV, 17 yaş ve üstü kullanıcılar için derecelendirilmiştir , reklam içermez, ancak 10,99 ABD dolarından başlayan uygulama içi satın alımlara sahiptir . Bu uygulama yalnızca Google Play Store’da mevcuttur .

OmeTV Uygulaması Çocuklar İçin Güvenli mi?

Ebeveynler, OmeTV’nin küçükler için güvenli olmadığını bilmelidir . Yabancılarla rastgele görüntülü sohbetler söz konusu olduğunda, canlı akış yönüyle eşleştirildiğinde, çocuk tacizcilerine veya yetişkin içeriğe maruz kalma riski altındadır; OmeTV farklı değil.

OmeTV uygulamasıyla ilgili her şey, ebeveynlerin çocuklarının uzak durmasını istedikleri şeydir. OmeTV uygulamasıyla, kullanıcılar rastgele seçilir ve eşleştirilerek metin, sesli veya görüntülü görüşmeler yoluyla birbirleriyle bire bir sohbet etmelerine olanak tanır.

Uygulama, 18 yaşın altındaki kullanıcıların uygulamayı ebeveyn izniyle kullanmasına izin verirken, bunun küçüklerin olduğu tüm durumlarda olma olasılığı zayıftır.

Bu nedenle, ebeveynler çocuklarının telefonunda OmeTV uygulamasını aramalı ve uygulama onların rızası olmadan bulunursa açık bir konuşma ile uyarı yapmalıdır.

OmeTV uygulamasının kullanıcıların anonim kalmasına izin vermesi harika olsa da, bu anonimlik de felaket için mutlak bir reçetedir. Örnek olarak, eşleştirildikleri “yabancıların” çoğunun kamera karşısında kendilerini memnun eden erkekler olduğu, herhangi bir ebeveynin çocuklarının karşısına çıkmasını istemeyeceği yaygın bir kullanıcı şikayeti var.

Belki de ebeveynler için daha da endişe verici olan, kullanıcıların OmeTV uygulaması aracılığıyla tamamen yabancılarla yazılı görüşmeler yapabilmesidir. OmeTV kullanıcıları, diğer kullanıcılarla yapılan metin görüşmelerinde dosya ve fotoğraf ekleme yeteneğine sahiptir ve yasa dışı fotoğraf istekleri, yabancılarla yapılan sohbetlerde olabilir ve sıklıkla gerçekleşir.

OmeTV, özellikle anonim internet sohbetleri konusunda pek akıllıca olmayan genç kullanıcılar için yabancı bir tehlikenin somut örneğidir. OmeTV geliştiricileri, sistemin sohbet kuralları ihlallerini otomatik olarak izlediği için uygulamanın “güvenli” olduğunu savunurlar.

Bir uygulamanın canlı yayınlanan görüntülü sohbetleri nasıl izleyebildiği cevapsız bir soru olarak kalır. OmeTV moderatörleri şikayetlere yanıt vermek için 7/24 çözüm sunabilir, ancak çocuk yaşı küçük olan bir birey için herhangi bir olumsuz durumla karşılaşması iş işten geçmiş olacaktır.

Son bir endişe alanı, geliştiricinin gizlilik politikasına bağlantıdır. Play Store’da seçildiğinde, bağlantı kullanıcıları Video Chat Alternative – Cam Chat Free for Random Online Dating adlı bir uygulamanın gizlilik politikasına götürür ve bu uygulama neredeyse OmeTV’ye benzer.

OmeTv Kuralları

OmeTV sohbet alternatif ücretsiz ve kayıt olmadan rastgele sohbet muhataplarıyla konuşabileeceğiniz yerdir. Amacımız eğlence ve keyifle vakit geçirebileceğiniz Omegle benzeri en iyi hizmetlerden biri olmaktır . Bu nedenle, tüm kullanıcıları tarafından görüntülü sohbetimizin kurallarına ve düzenlemelerine saygı duymak gerçekten önemlidir.

1. Burada, OmeTV’de, aynı Omegle’da olduğu gibi, saygısız faaliyetlerin tümü yasaktır:

Cinsiyetçi cinsellik yorumlarda bulunmak yasaktır. Sohbette başkalarını din, ırk, cinsel yönelim ve yaş temelinde aşağılamak; Başkalarını taciz etmek veya saygısızlık etmek.

2. Saldırgan davranış OmeTV sohbetinde kısıtlanmıştır:

Yüzünüzü göstermeden cinsel organ ifşasında Bulunmak Kadın/Erkek Kesinlikle yasaktır. çıplak görüntülü sohbetler yapmak veya iç çamaşırlarıyla kendinizi temsil etmek; sanal seks istemek veya zorlamak; kamera sohbeti sırasında iç vücut kısımlarınızı görüntülemek; kamerayı göğsün altına doğrultmak (yüzünüzü kamera çerçevesinde tutmaya çalışın);

3. Görüntülü sohbette alakasız resimler göstermek veya yüzünüzü gizlemek:

web kamerasını bir metin mesajına yönlendirmek; web kamerasını bir görüntüye yönlendirmek; web kamerasını PC ekranınıza yönlendirmek; Web kamerası emülatörü yardımıyla rahatsız edici OmeTV sohbet kullanıcıları.

4. Aşağıdaki türdeki spam etkinliklerine izin verilmez:

Herhangi bir video / resim / metin reklamını göstermek; metin sohbeti sırasında herhangi bir reklam URL’si yerleştirmek; herhangi bir reklam mesajını toplu olarak mesajlaşmak; diğer OmeTV kullanıcılarından herhangi bir URL’yi ziyaret etmelerini, bir şeye oy vermelerini veya başka herhangi bir kendi / ürün tanıtım numarasına izin verilmez.

5. Şikayet Prosedürü

Omegle sohbet alternatifi, size düşünme kurallarımızı ihlal ettiğini kim başka kullanıcıya karşı şikayette bulunabilir. Şikayetinizle birlikte, daha kolay ve daha hızlı işlem için bir ekran görüntüsü de göndermeyi deneyin. Bu tür kullanıcılara karşı hızlı önlem alacağız. Herhangi bir kullanıcıya karşı kaydedilmiş çok sayıda şikayet olması durumunda, web sitemizin sistemi bu kullanıcının artık Omegle sohbet alternatif sitemize erişmesini otomatik olarak engeller . Engellemeden önce, herhangi bir yanlış anlaşılma olmaması için pek çok gerçeği hesaba katıyoruz.

OmeTV sohbeti gibi hizmetlerde , kural ihlali, spam ve kaba aktiviteleri kontrol etmek, web sitesi moderatörlerinin sorumluluğunda değildir. Kullanıcımız olarak da işbirliğinizi istiyoruz. Kullanıcıların desteği olmadan, bu tür ihlal edenlerin tümünü Omegle sohbet alternatifimizden kaldırmamız mümkün değildir . Ve sizin iyiliğinizle, bu ücretsiz kameradan kameraya sohbet hizmetini daha eğlenceli hale getirmeye söz veriyoruz.

Kategori:

Henüz yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir