sohbete başla

Sohbete Başla

Hızlı bir şekilde takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine varabilirsin.

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
sohbet-odalari-343434
Son Yorumlar
Görüntülenecek bir yorum yok.

Sohbet Odaları Hakkında Bilmeniz Gereken 6 Sohbet Kuralı

Sohbet Odaları Hakkında Bilmeniz Gereken 6 Sohbet Kuralı Sohbet odaları, teknolojinin ilerlemesi ile birlikte insanların sanal ortamlarda sohbet etmesini kolaylaştırmıştır. Gerçek zamanlı çevrimiçi sohbet insanların ilk tercihidir.

Sohbet odaları, Gerçek dünyada sosyal etkileşim sorunları olan insanlar için oldukça faydalı olabilicek ortam olabilir, zira hayatımızın her alanını etkisi altına alan sosyal medya platformları chat sitelerinin yerini doldurduğu düşünülse de hala pek çok insan için tercih ediliyor.

Sohbet Odaları Hakkında Bilmeniz Gereken 6 Sohbet Kuralı

1- Yabancılarla Sohbet

Sohbet odaları içerisinde din, dil, ırk ayrımı yaparak etkileşim sağlamaya çalışmak kesinlikle yasaktır. Sitemize sadece türkiye’den değil dünyanın dört bir tarafından insanlarla karşılaşmanız ve yabancılarla sohbet etmeniz mümkündür.

2- Güven Veren Sohbet

Yeni insanlarla tanışmak için önemli kriterlerden biri de GÜVEN olduğunu söyleyebiliriz, sitemize bağlandıktan sonra bir çok kişi Kadın/Erkek tarafından tanışmak için özelinize gelmek isteyenler olacaktır bu oldukça normal bir durumdur, fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey insanların cinsiyetleri konusunda yalan söyleyerek insanların zaafından yararlanarak dolandırmak istemesidir. Sizden özel hayatınız ile ilgili bilgi isteyen kişiler genellikle şu bilgileri isterler (kredi kartı numarası, Adres, isim soyisim, kimlik numarası) gibi kişisel bilgilerinizi lütfen kimseyle paylaşmayınız.

3- +18 Sohbet

LafLayak chat platformunda +18 yaş sınırlaması vardır, tespit edilen kişiler sitemizden süresiz uzaklaştırma alacaktır. Bazı yapılan araştırmalara göre gelişim çağında olan gençler için sohbet odaları özgürlüğe açılan bir kapı olarak görülmektedir. Çünkü reel hayatın aksine burada fikirlerini, düşüncelerini, duygularını, anonim biçimde dışa yansıtarak bir özgüven oluşmasına sebep olacaktır.

4- Chat Filtresi

Sohbet odalarımızı kapsayan (özel) dahil chat filtresi uygulanmaktadır. Canlı sohbet akışını sabote etmek isteyen kullanıcılar için belirli argo, küfür, hakaret, taciz vb kelimeleri sistem otomatik engeller ve gerekli görüldüğü taktirde oda yöneticisi tarafından süresiz uzaklaştırma alabilirler.

5- Cinsel Sohbet Eğitimi

Cinsellik veya cinsel sohbet şüphesiz insanlar için hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır, LafLayak chat platformu olarak tüm cinsel tercihlere saygı göstermekle birlikte sohbet odalarımız içerisinde ‘’cinsel eğitim’ sohbet başlığı altında gençlerin aile bireyleri tarafından gerekli desteği göremediğini düşünerek yaşam süreleri boyunca pişman olacakları hataları yapmamaları için yardımcı olmak gibi bir misyon üstlenmekteyiz.

6- Özel ve Genel Sohbet

Sohbet odaları özel ve genel olarak iki gruba ayrılır. Özel: Kişilerin birbiriyle veya genel odalardan bağımsız olarak özel sohbet odaları içinde chat yapmaları mümkündür. Genel: Herkes tarafından ortak oda kullanılarak birbirinden farklı insanlarla canlı sohbet akışı içerisinde katılım sağlandığı odalardır.

Sonuç:

Boş zamanlarınızı kaliteli biçimde değerlendirmek ve yeni arkadaşlar edinmek adına size özel olarak tasarladığımız sohbet odalarında uymanız gereken kuralları 6 madde’de ele almaya çalıştık. Şikayet, öneri vb konularda iletişim sayfamızdan bize geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Kategori:

Henüz yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir